Apartmány Latrán 43 • Apartmány U Zvonu

  • Pohodlné ubytování v Českém Krumlově

  • Krátkodobé i zvýhodněné dlouhodobé ubytování

  • Citlivě zrekonstruované apartmány v historické budově

  • Kompletní vybavení pro dlouhodobý pobyt

  • Možnost stravování a snídaní

  • Pohodlí a čistota

  • Jedinečné přírodní scenérie okolí

  • Originální styl a atmosféra

  • Historické památky na každém kroku

  • Zábava pro celou rodinu

Apartmány Latrán 43 poskytují pohodlné nevšední ubytování v samotném centru městské památkové rezervace UNESCO v naprosté blízkosti českokrumlovského zámku a areálu středověkých Klášterů. Latrán č.p. 43 je budova renesančního původu, jejíchž historie sahá až do sedmdesátých let 16. století. Fasáda budovy je zdobená sgrafitem s motivy růže, orlice a lva. Historie majitelů domu odkazuje na měšťany různých řemesel např. provazník, tesař, zlatník, knihvazač, knížecí sládek. Nabízíme krátkodobé i zvýhodněné dlouhodobé ubytování v šesti citlivě zrekonstruovaných apartmánových bytech s interiéry, ve kterých se snoubí krása dobových a moderních designových prvků. Každý apartmánový byt je vybaven vlastním WC, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem a trezorem. Všechny kuchyňky mají ledničku s mrazákem, myčku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, touster, sklokeramickou varnou desku, nádobí pro vaření a konzumaci jídel a nápojů. Samozřejmostí je možnost zdarma připojení k internetu (Wi-Fi), kvalitní lůžkové povlečení, ručníky, základní kosmetika a informační set. Pro Vaši bezpečnost je objekt monitorován kamerou a vybaven požárními čidly. Veškeré apartmány a vnitřní prostory jsou nekuřácké. V případě znečištění kouřem bude účtována pokuta 1000 Kč. Historická budova je třípatrová bez výtahu. V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, rádi Vám však v případě zájmu doporučíme možnosti kde dobře a v blízkosti posnídat.

REZERVACE

Při rezervaci přes naše webové stránky
obdržíte zdarma domácí
čokoládové pralinky na pokoj.

CENY

ubytování v Apartmánech
Latrán 43.

APARTMÁNY

si můžete prohlédnout
zde.

PŘÍJEZD

a informace k parkování
včetně mapy.

Originální hostinec DEPO v Českém Krumlově nabízí malebný pohled do zámeckého parku podél říčky Polečnice s ovocným sadem a dětským hřištěm. Vysoký standard služeb českého pohostinství a pivní kultury. V hostinci Depo naleznete pozorné služby se skvělým tankovým pivem a tradiční českou kuchyní.

Hostinec DEPO

Restaurant nesoucí jméno rožmberského regenta a významného českého rybníkáře Jakuba Krčína z Jelčan a Sedlčan nabízí zejména pokrmy z čerstvých ryb a českou klasiku v kombinaci s moderními postupy a technologiemi. Kvalitní čerstvé suroviny do lokálních dodavatelů jsou základem kvalitní kuchyně.

Restaurant Jakub

Rádi Vás přivítáme také v některém z našich hotelů. Luxusní hotel Krčínův dům, Hotel Latrán nebo Hotel Leonardo vám nabízí individuální péči, pohodlí a komfort. Naším cílem je spokojený návštěvník, který si v Českém Krumlově užije dokonalý servis, přátelskou atmosféru a pocítí naši srdečnost a radost z práce.

Hotely Krumlov