Apartmány Latrán 43 • Apartmány U Zvonu

  • Pohodlné ubytování v Českém Krumlově

  • Krátkodobé i zvýhodněné dlouhodobé ubytování

  • Citlivě zrekonstruované apartmány v historické budově

  • Kompletní vybavení pro dlouhodobý pobyt

  • Centrum UNESCO v docházkové vzdálenosti

  • Celoroční pobyty

  • Terasa pro váš odpočinek

  • Zábava pro celou rodinu

  • Výhled na vltavský meandr

  • Dům U Zvonu

Apartmány ubytování Český Krumlov U Zvonu

V apartmánech U Zvonu Vám poskytneme příjemné a stylové ubytování na klidném okraji centra městské památkové rezervace UNESCO v dostupné vzdálenosti od všech historických památek a expozic, které zcela unikátní město Český Krumlov nabízí. Historie domu se váže k 17. století, a jelikož se nachází v bezprostřední blízkosti řeky Vltavy, byl po mnoho generací obýván výhradně rybářskými rodinami. Fasádu domu zdobí kamenný zvon, který byl osazen prvním majitelem domu na památku roku 1719, kdy českokrumlovské panství získala rodina Schwarzenbergů. Nabízíme krátkodobé i zvýhodněné dlouhodobé ubytování v šesti apartmánových bytech s dobovými interiéry a starožitnými artefakty. Každý apartmánový byt je vybaven vlastním WC, sprchovým koutem či vanou, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem a trezorem. Všechny kuchyňky mají ledničku, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, touster, sklokeramickou varnou desku, nádobí pro vaření a konzumaci jídel a nápojů. Bezbariérový apartmán v přízemí se speciálně vybavenou koupelnou a toaletou je vhodný i pro tělesně postižené. Samozřejmostí je možnost zdarma připojení k internetu (Wi-Fi), kvalitní lůžkové povlečení, ručníky, základní kosmetika a informační set. V domě se nachází útulná terasa k venkovnímu posezení. Pro Vaši bezpečnost je objekt monitorován kamerou a vybaven požárními čidly. Historická budova je dvoupatrová bez výtahu. Veškeré apartmány a vnitřní prostory jsou nekuřácké. V případě znečištění kouřem bude účtována pokuta 1000 Kč. V ceně ubytování není zahrnuta snídaně, rádi Vám však v případě zájmu doporučíme možnosti kde dobře a v blízkosti posnídat.

REZERVACE

Při rezervaci přes naše webové stránky
obdržíte zdarma domácí
čokoládové pralinky na pokoj.

CENY

ubytování v Apartmánech
U Zvonu.

APARTMÁNY

si můžete prohlédnout
zde.

PŘÍJEZD

a informace k parkování
včetně mapy.

Originální hostinec DEPO v Českém Krumlově nabízí malebný pohled do zámeckého parku podél říčky Polečnice s ovocným sadem a dětským hřištěm. Vysoký standard služeb českého pohostinství a pivní kultury. V hostinci Depo naleznete pozorné služby se skvělým tankovým pivem a tradiční českou kuchyní.

Hostinec DEPO

Restaurant nesoucí jméno rožmberského regenta a významného českého rybníkáře Jakuba Krčína z Jelčan a Sedlčan nabízí zejména pokrmy z čerstvých ryb a českou klasiku v kombinaci s moderními postupy a technologiemi. Kvalitní čerstvé suroviny do lokálních dodavatelů jsou základem kvalitní kuchyně.

Restaurant Jakub

Rádi Vás přivítáme také v některém z našich hotelů. Luxusní hotel Krčínův dům, Hotel Latrán nebo Hotel Leonardo vám nabízí individuální péči, pohodlí a komfort. Naším cílem je spokojený návštěvník, který si v Českém Krumlově užije dokonalý servis, přátelskou atmosféru a pocítí naši srdečnost a radost z práce.

Hotely Krumlov